I always recommended BlueHost Reviews for my clients. How to find the best web hosting service for business websites.

Wyniki Sektorowe Grand Prix Spławkowe Koła 2013 II tura

Drukuj

 

  Wyniki Sektorowe Grand Prix Spławikowe Koła 2013 II tura
 
           
LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty
1 Lipiecki Grzegorz A 13 5030 1
2 Nowak Tadeusz A 10 2520 2
3 Markiewicz Grzegorz A 2 2500 3
4 Nowak Jerzy A 1 2260 4
5 Lipiecki Jan A 4 1940 5
6 Majsnerowicz Henryk A 8 1460 6
7 Fabisiak Jan A 6 1340 7
8 Bilski Andrzej A 3 1000 8
9 Pietrzak Henryk A 11 740 9
10 Pietrzak Marek A 12 530 10
11 Libner Władysław A 9 510 11
12 Drożdż Jarosław A 7 470 12
13 Kardasz Stanisław A 14 190 13
14 Hańczyk Krzysztof A 5 0 14
1 Skałecki Artur B 27 5420 1
2 Walkowiak Ireneusz B 26 4110 2
3 Gałanik Józef B 22 3240 3
4 Kryślak Roman B 16 2210 4
5 Bartosik Walter B 19 1570 5
6 Kryślak Sylwester B 28 980 6
7 Szafrański Marcin B 15 420 7
8 Melczyk Robert B 18 380 8
9 Małecki Mirosław B 25 314 9
10 Olejniczak Bernard B 24 254 10
11 Wąsik Krzysztof B 21 220 11
12 Szeszuła Kazimierz B 17 12 12
13 Dobrogoński Zenon B 20 0 13
14   B     14
1 Gałanik Andrzej C 40 6740 1
2 Nadolny Tomasz C 34 3370 2
3 Dworczak Kazimierz C 33 1850 3
4 Kryślak Waldemar C 36 920 4
5 Dytwiński Józef C 35 850 5
6 Popow Maciej C 42 850 5
7 Szymański Juliusz C 31 691 7
8 Tomicki Zdzisław C 29 480 8
9 Sojka Arkadiusz C 41 470 9
10 Jabłoński Stanisław C 39 360 10
11 Mach Marian C 30 250 11
12 Czujkiewicz Jan C 32 115 12
13 Wierzewski Adam C 38 80 13
14 Jakubowski Marian C 37 0

14

 

  Tabela Po II zawodach Grand Prix Spławik Koła 2013  
   
         
LP Nazwisko Waga Punkty + 20pkt  za nieobecność Ilość zawodów
1 Gałanik Andrzej 8420 3 2
2 Skałecki Artur 7100 3 2
3 Nowak Tadeusz 6090 3 2
4 Markiewicz Grzegorz 9560 5 2
5 Nowak Jerzy 6540 5 2
6 Bartosik Walter 11830 6 2
7 Kryślak Roman 7860 7 2
8 Lipiecki Grzegorz 6090 7 2
9 Walkowiak Ireneusz 5670 8 2
10 Lipiecki Jan 3340 9 2
11 Gałanik Józef 5160 10 2
12 Nadolny Tomasz 4910 10 2
13 Szymański Juliusz 3581 10 1
14 Dworczak Kazimierz 2870 10 2
15 Bilski Andrzej 2250 13 2
16 Jabłoński Stanisław 3210 14 2
17 Majsnerowicz Henryk 2020 14 2
18 Fabisiak Jan 2335 15 2
19 Pietrzak Marek 2600 16 2
20 Kryślak Sylwester 1500 16 2
21 Szafrański Marcin 1380 16 2
22 Kardasz Stanisław 3690 18 2
23 Kryślak Waldemar 920 19 2
24 Małecki Mirosław 484 19 2
25 Pietrzak Henryk 840 21 2
26 Wajman Dawid 3470 22 1
27 Szeszuła Kazimierz 322 22 2
28 Czujkiewicz Jan 338 23 2
29 Jakubowski Marian 190 23 2
30 Kisiel Waldemar 4350 24 1
31 Dworczak Jacek 2120 25 1
32 Dytwiński Józef 850 25 1
33 Popow Maciej 850 25 1
34 Dobrogoński Zenon 10 26 2
35 Mazurek Kazimierz 1340 27 1
36 Tomicki Zdzisław 480 28 1
37 Melczyk Robert 380 28 1
38 Korcz Sławomir 920 29 1
39 Sojka Arkadiusz 470 29 1
40 Hańczyk Krzysztof 0 29 2
41 Olejniczak Bernard 254 30 1
42 Libner Władysław 510 31 1
43 Klajnert Jan 380 31 1
44 Mach Marian 250 31 1
45 Wąsik Krzysztof 220 31 1
46 Andrukonis Stanisław 50 31 1
47 Drożdż Jarosław 470 32 1
48 Wierzewski Adam 80 33 1
49 Kaczmarek Andrzej 0 35 1
50 Czerniejewski Jerzy 0 35 1
51 Szak Stefan 0 35 1
52 Grabarczyk Andrzej 0 35 1
53 Kulczyński Jan 0 35 1
54 Kubiak Ryszard 0 40 1
55 Sobociński Włodzimierz 0 40 1
56 Sobczyński Stanisław 0 40 1

 

Copyright © 2016 Pzwkostrzyn.pl

Zakaz kopiowania i rozpowszechniania materiałów zawartych na stronie bez zgody Administracji.