Wyniki Sektorowe Grand Prix Spławkowe Koła 2013 II tura

Drukuj

 

  Wyniki Sektorowe Grand Prix Spławikowe Koła 2013 II tura
 
           
LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty
1 Lipiecki Grzegorz A 13 5030 1
2 Nowak Tadeusz A 10 2520 2
3 Markiewicz Grzegorz A 2 2500 3
4 Nowak Jerzy A 1 2260 4
5 Lipiecki Jan A 4 1940 5
6 Majsnerowicz Henryk A 8 1460 6
7 Fabisiak Jan A 6 1340 7
8 Bilski Andrzej A 3 1000 8
9 Pietrzak Henryk A 11 740 9
10 Pietrzak Marek A 12 530 10
11 Libner Władysław A 9 510 11
12 Drożdż Jarosław A 7 470 12
13 Kardasz Stanisław A 14 190 13
14 Hańczyk Krzysztof A 5 0 14
1 Skałecki Artur B 27 5420 1
2 Walkowiak Ireneusz B 26 4110 2
3 Gałanik Józef B 22 3240 3
4 Kryślak Roman B 16 2210 4
5 Bartosik Walter B 19 1570 5
6 Kryślak Sylwester B 28 980 6
7 Szafrański Marcin B 15 420 7
8 Melczyk Robert B 18 380 8
9 Małecki Mirosław B 25 314 9
10 Olejniczak Bernard B 24 254 10
11 Wąsik Krzysztof B 21 220 11
12 Szeszuła Kazimierz B 17 12 12
13 Dobrogoński Zenon B 20 0 13
14   B     14
1 Gałanik Andrzej C 40 6740 1
2 Nadolny Tomasz C 34 3370 2
3 Dworczak Kazimierz C 33 1850 3
4 Kryślak Waldemar C 36 920 4
5 Dytwiński Józef C 35 850 5
6 Popow Maciej C 42 850 5
7 Szymański Juliusz C 31 691 7
8 Tomicki Zdzisław C 29 480 8
9 Sojka Arkadiusz C 41 470 9
10 Jabłoński Stanisław C 39 360 10
11 Mach Marian C 30 250 11
12 Czujkiewicz Jan C 32 115 12
13 Wierzewski Adam C 38 80 13
14 Jakubowski Marian C 37 0

14

 

  Tabela Po II zawodach Grand Prix Spławik Koła 2013  
   
         
LP Nazwisko Waga Punkty + 20pkt  za nieobecność Ilość zawodów
1 Gałanik Andrzej 8420 3 2
2 Skałecki Artur 7100 3 2
3 Nowak Tadeusz 6090 3 2
4 Markiewicz Grzegorz 9560 5 2
5 Nowak Jerzy 6540 5 2
6 Bartosik Walter 11830 6 2
7 Kryślak Roman 7860 7 2
8 Lipiecki Grzegorz 6090 7 2
9 Walkowiak Ireneusz 5670 8 2
10 Lipiecki Jan 3340 9 2
11 Gałanik Józef 5160 10 2
12 Nadolny Tomasz 4910 10 2
13 Szymański Juliusz 3581 10 1
14 Dworczak Kazimierz 2870 10 2
15 Bilski Andrzej 2250 13 2
16 Jabłoński Stanisław 3210 14 2
17 Majsnerowicz Henryk 2020 14 2
18 Fabisiak Jan 2335 15 2
19 Pietrzak Marek 2600 16 2
20 Kryślak Sylwester 1500 16 2
21 Szafrański Marcin 1380 16 2
22 Kardasz Stanisław 3690 18 2
23 Kryślak Waldemar 920 19 2
24 Małecki Mirosław 484 19 2
25 Pietrzak Henryk 840 21 2
26 Wajman Dawid 3470 22 1
27 Szeszuła Kazimierz 322 22 2
28 Czujkiewicz Jan 338 23 2
29 Jakubowski Marian 190 23 2
30 Kisiel Waldemar 4350 24 1
31 Dworczak Jacek 2120 25 1
32 Dytwiński Józef 850 25 1
33 Popow Maciej 850 25 1
34 Dobrogoński Zenon 10 26 2
35 Mazurek Kazimierz 1340 27 1
36 Tomicki Zdzisław 480 28 1
37 Melczyk Robert 380 28 1
38 Korcz Sławomir 920 29 1
39 Sojka Arkadiusz 470 29 1
40 Hańczyk Krzysztof 0 29 2
41 Olejniczak Bernard 254 30 1
42 Libner Władysław 510 31 1
43 Klajnert Jan 380 31 1
44 Mach Marian 250 31 1
45 Wąsik Krzysztof 220 31 1
46 Andrukonis Stanisław 50 31 1
47 Drożdż Jarosław 470 32 1
48 Wierzewski Adam 80 33 1
49 Kaczmarek Andrzej 0 35 1
50 Czerniejewski Jerzy 0 35 1
51 Szak Stefan 0 35 1
52 Grabarczyk Andrzej 0 35 1
53 Kulczyński Jan 0 35 1
54 Kubiak Ryszard 0 40 1
55 Sobociński Włodzimierz 0 40 1
56 Sobczyński Stanisław 0 40 1