Wędkarz Roku 2017!

Drukuj
        Grand Prix Spławik Mistrzostwa Koła Spławik Spinning Ryba Drapieżna    
LP Nazwisko Sektor I tura Stanowisko Waga [ pkt ] I tura Punkty I tura Waga [ pkt ] II tura Punkty II tura Waga [ pkt ] III tura Punkty III tura Waga [ pkt ] I tura Punkty I tura Waga [ pkt ] II tura Punkty II tura Waga spin Punkty spin Waga drap Punkty drap suma wag suma pkt
1 Jabłoński Stanisław a 1 3060 1     1050 1 970 4 4390 5 0 3 0 5 9470 19
2 Sobczyński Edward a 9 2910 2 470 8     5150 1 8180 1 0 3 0 5 16710 20
3 Walkowiak Ireneusz a 10 2780 3     410 4 2620 5 4510 2 0 3 510 3 10830 20
4 Lipiecki Grzegorz b 11 1180 1 1430 4 1040 3 3250 5 2820 6 0 3     9720 22
5 Rybak Krzysztof c 26 2040 3 1530 4 730 5 1790 3 3540 3     0 5 9630 23
6 Bartosik Walter c 23     1340 5 1390 3 2430 2 1640 8 0 3 960 2 7760 23
7 Szymański Juliusz a 8 2570 4     870 2 1880 8 5300 3 0 3 0 5 10620 25
8 Kryślak Roman b 18     920 5 2090 2 840 6 2210 5 0 3 0 5 6060 26
9 Dworczak Kazimierz c 29 2360 2 950 7     400 7 2160 6 0 3 0 5 5870 30
10 Łoszkowski Arkadiusz a 2 1150 8 1200 3 0 10 6370 1 1780 7     0 5 10500 34
11 Nadolny Tomasz c 22 640 6     680 6 360 9 2830 5 0 3 0 5 4510 34
12 Lach Paweł c 30 3860 1 3860 1 4800 2 2590 6 4670 3 0 23     19780 36
13 Pietrzak Marek a 4 890 9 560 7 410 3 950 5 1490 7     0 5 4300 36
14 Kryślak Waldemar b ddd     560 9 860 4 2170 7 1480 10 130 2 0 5 5200 37
15 Piątek Zbigniew c 25 750 5 1640 3 1050 4 4700 2 7660 2 0 23     15800 39
16 Tabaczka Adam c 24 250 10 3300 2 560 7 0 15 4460 4     1460 1 10030 39
17 Jaworski Dawid a ddd 0 11 3030 2 0 10     1040 9 0 3 0 5 4070 40
18 Jakubowski Marian c 27 950 4 610 8     790 10 1520 10 0 3 0 5 3870 40
19 Fabisiak Jan c ddd 0 11 440 9 0 10 2860 4     0 3 0 5 3300 42
20 Jeżewski Waldemar b 17 0 10 780 7 470 6     790 11 0 3 0 5 2040 42
21 Markiewicz Grzegorz b 20 1030 2 0 12 2580 1 3360 4 5420 1 0 23     12390 43
22 Małecki Mirosław a 3 1320 6 430 10 0 10     610 11 0 3 0 5 2360 45
23 Majsnerowicz Henryk b 13 290 4 2240 2 240 12 400 12 590 12     0 5 3760 47
24 Dworczak Jacek a ddd 0 11 4390 1 0 11 3100 1 6250 1 0 23     13740 48
25 Wierzewski Adam a ddd 0 11 940 4 0 10     0 15 0 3 0 5 940 48
26 Nowak Jerzy c       0 11 0 10 1280 11 1770 9 0 3 0 5 3050 49
27 Dobrogojski Zenon b 19 0 10 280 11 270 11 800 9     0 3 0 5 1350 49
28 Czujkiewicz Jan b 15 480 3 480 10 280 10 310 13 1020 10     0 5 2570 51
29 Nowak Tadeusz a 6 1250 7 710 6 0 10 5200 2 2860 4 0 23     10020 52
30 Libner Władysław b ddd 0 11 790 6 330 9 310 10 740 12     0 5 2170 53
31 Mazurczak Damian     0 11 0 11 0 11 0 15     270 1 0 5 270 54
32 Piątkowiak Arkadiusz c   0 11 0 11 6250 1 4150 3 3480 6 0 23     13880 55
33 Gałanik Józef a 7 1900 5 750 8 350 5 2510 6 1780 8 0 23     7290 55
34 Balcerek Mirosław     0 11 0 11 0 11 0 15     0 3 0 5 0 56
35 Kruszona Łukasz     0 11 0 11 0 11 0 15     0 3 0 5 0 56
36 Smułczyński Marcin     0 11 0 11 0 11 1140 8 520 14     0 5 1660 60
37 Wajman Dawid a ddd 0 11 4660 1 0 11 0 15 5420 2 0 23     10080 63
38 Gałanik Andrzej     0 11 0 11 0 11 5030 3 4520 4 0 23     9550 63
39 Szymański Łukasz     0 11 0 11 0 11 0 15 0 15 0 3     0 66
40 Pietrzak Henryk     0 11 0 11 0 11 0 15 0 15     280 4 280 67
41 Gałanik Stanisław b 14 260 5 1630 3 450 7 0 15 0 15 0 23     2340 68
42 Lipiecki Jan     0 11 0 11 0 11 0 15 0 15     0 5 0 68
43 Kruszona Wiesław     0 11 0 11 0 11 0 15 0 15     0 5 0 68
44 Budek Krzysztof     0 11 0 11 0 11 0 15 0 15     0 5 0 68
45 Marciniak Marek     0 11 0 11 0 11 0 15 0 15     0 5 0 68
46 Fabisiak Krysztof     0 11 0 11 0 11 0 15 0 15     0 5 0 68
47 Przybysz Zbigniew     0 11 0 11 0 11 1600 7 2260 7 0 23     3860 70
48 Kwiatkowski Norbert b 16 0 10 0 12 410 8 1880 9 1320 8 0 23     3610 70
49 Wąsik Krzysztof c 21 570 7 1030 6 0 11 780 11 430 12 0 23     2810 70
50 Korcz Sławomir     0 11 0 11 0 11 400 8 1050 11 0 23     1450 75
51 Kardasz Stanisław b ddd 0 11 700 8 750 5 0 15 0 15 0 23     1450 77
52 Bogała Przemysław     0 11 0 11 0 11 1700 10 590 13 0 23     2290 79
53 Rybak Mateusz     0 11 0 11 0 11 0 15 1580 9 0 23     1580 80
54 Stoiński Henryk c 28 540 8 390 10 0 11 0 15 0 15 0 23     930 82
55 Przybylski Andrzej     0 11 0 11 0 11 240 11 0 15 0 23     240 82
56 Szeszuła Kazimierz a 5 590 10 270 12 0 11 0 15 0 15 0 23     860 86
57 Mierzejewski Damian     0 11 0 11 0 11 0 15 0 15 0 23     0 86
58 Korcz Szymon     0 11 0 11 0 11 0 15 0 15 0 23     0 86
59 Smułczyński Jerzy b 12 0 10 0 12 0 13 0 15 0 15 0 23     0 88