Grand Prix Koła II tura 05.06.2016r

Drukuj
LP ren/em Nazwisko Sektor I tura Stanowisko I tura Waga [ pkt ] I tura Punkty I tura Sektor II tura Stanowisko II tura Waga [ pkt ] II tura Punkty II tura suma wag suma pkt
1   Lipiecki Grzegorz b 24 8740 1 c 3 2830 1 11570 2
2   Dworczak Jacek c 36 6930 1 a 2 3100 2 10030 3
3   Markiewicz Grzegorz c 33 5270 2 a 3 3600 1 8870 3
4   Piątek Zbigniew a 15 3330 3 b 7 9540 1 12870 4
5   Łój Mariola a 11 4750 2 b 6 5630 2 10380 4
6   Rybak Krzysztof c 41 4280 3 a 6 2100 4 6380 7
7   Dworczak Kazimierz a 13 2930 4 b 4 3980 4 6910 8
8   Rybak Mateusz b 19 2810 3 c 4 790 6 3600 9
9 ren Nowak Tadeusz c 42 1550 8 a 7 2540 3 4090 11
10 em Kryślak Roman b 17 3720 2 c 2 430 10 4150 12
11   Szymański Juliusz a 4 1040 7 b 13 2770 5 3810 12
12 em Lipiecki Jan c 37 1590 7 a 8 1990 5 3580 12
13   Kryślak Waldemar c 34 1940 5 a 1 1240 7 3180 12
14   Łój Ryszard c 32 2100 4 a 14 1020 9 3120 13
15   Walkowiak Ireneusz b 27 1850 9 c 7 1120 4 2970 13
16 em Gałanik Józef b 21 2210 6 c 9 710 7 2920 13
17   Kwiatkowski Norbert b 26 1900 8 c 13 810 5 2710 13
18 em Jabłoński Stanisław b 25 1110 11 c 14 1430 3 2540 14
19   Wajman Dawid a 1 5950 1 b ddd 0 15 5950 16
20   Popow Maciej b 23 0 15 c 5 2210 2 2210 17
21 em Sobczyński Edward c 43 540 11 a 13 1330 6 1870 17
22   Przybysz Zbigniew b 29 2410 5 c 8 0 13 2410 18
23   Łoszkowski Arkadiusz a 5 1630 5 b 5 600 13 2230 18
24   Pietrzak Marek a 3 610 10 b 12 1590 8 2200 18
25   Smułczyński Marcin b 18 1110 10 c 11 660 8 1770 18
26   Nadolny Tomasz a ddd 0 16 b 2 4730 3 4730 19
27 ren Bartosik Walter b 16 2480 4 c ddd 0 15 2480 19
28 ren Czujkiewicz Jan c 40 1610 6 a 4 540 13 2150 19
29   Małecki Mirosław a 6 330 13 b 8 1810 7 2140 20
30   Jerzewski Waldemar b 22 2050 7 c 1 0 13 2050 20
31   Wąsik Krzysztof c 35 1010 10 a 9 890 10 1900 20
32   Tabat Marek a 10 1070 6 b 3 440 14 1510 20
33 em Fabisiak Jan a 7 350 12 b 14 1570 9 1920 21
34   Nowak Jerzy a ddd 0 16 b 10 2120 6 2120 22
35 ren Gałanik Stanisław b 20 430 13 c 6 450 9 880 22
36 ren Libner Władysław c 38 1150 9 a 10 430 14 1580 23
37 em Jakubowski Marian a 2 570 11 b 1 870 12 1440 23
38 ren Kryślak Sylwester c 39 410 12 a 5 840 11 1250 23
39   Gałanik Andrzej a 9 930 8 b ddd 0 15 930 23
40   Wierzewski Adam c ddd 0 16 a 12 1140 8 1140 24
41   Sobczyński Piotr a 12 750 9 b ddd 0 15 750 24
42   Kardasz Stanisław a ddd 0 16 b 11 1040 10 1040 26
43   Szeszuła Kazimierz a ddd 0 16 b 9 920 11 920 27
44   Feter Marcin c 31 0 15 a 11 810 12 810 27
45   Smułczyński Jerzy b 30 500 12 c ddd 0 15 500 27
46 ren Dobrogojski Zenon b 28 0 15 c 12 0 13 0 28
47   Tomicki Zdzisław a 14 30 14 b ddd 0 15 30 29
48   Kupsik Mariusz a 8 0 15 b ddd 0 15 0 30