Wyniki Grand Prix III tura 11.09.2016r

Drukuj
LP Nazwisko Sektor I tura Waga [ pkt ] I tura Punkty I tura Sektor II tura Waga [ pkt ] II tura Punkty II tura Sektor III tura Waga [ pkt ] III tura Punkty III tura suma pkt 3 tury suma wag 3 tury
1 Lipiecki Grzegorz b 8740 1 c 2830 1 a 3630 2 4 15200
2 Dworczak Jacek c 6930 1 a 3100 2 b 4410 1 4 14440
3 Markiewicz Grzegorz c 5270 2 a 3600 1 b 3780 2 5 12650
4 Łój Mariola a 4750 2 b 5630 2 c 1830 3 7 12210
5 Dworczak Kazimierz a 2930 4 b 3980 4 c 3610 1 9 10520
6 Rybak Krzysztof c 4280 3 a 2100 4 b 1630 3 10 8010
7 Piątek Zbigniew a 3330 3 b 9540 1 c 240 7 11 13110
8 Kryślak Roman b 3720 2 c 430 10 a 3990 1 13 8140
9 Szymański Juliusz a 1040 7 b 2770 5 c 2170 2 14 5980
10 Gałanik Józef b 2210 6 c 710 7 a 3410 3 16 6330
11 Rybak Mateusz b 2810 3 c 790 6 a 1110 7 16 4710
12 Nowak Tadeusz c 1550 8 a 2540 3 b 450 5 16 4540
13 Kwiatkowski Norbert b 1900 8 c 810 5 a 1930 5 18 4640
14 Jabłoński Stanisław b 1110 11 c 1430 3 a 2050 4 18 4590
15 Walkowiak Ireneusz b 1850 9 c 1120 4 a 1920 6 19 4890
16 Kryślak Waldemar c 1940 5 a 1240 7 b 310 7 19 3490
17 Lipiecki Jan c 1590 7 a 1990 5 b 170 8 20 3750
18 Nadolny Tomasz a 0 16 b 4730 3 c 1320 4 23 6050
19 Sobczyński Edward c 540 11 a 1330 6 b 360 6 23 2230
20 Wajman Dawid a 5950 1 b 0 15 c 190 9 25 6140
21 Popow Maciej b 0 15 c 2210 2 a 720 8 25 2930
22 Pietrzak Marek a 610 10 b 1590 8 c 200 8 26 2400
23 Łój Ryszard c 2100 4 a 1020 9 b 0 15 28 3120
24 Wierzewski Adam c 0 16 a 1140 8 b 530 4 28 1670
25 Wąsik Krzysztof c 1010 10 a 890 10 b 160 9 29 2060
26 Sobczyński Piotr a 750 9 b 0 15 c 1130 5 29 1880
27 Jakubowski Marian a 570 11 b 870 12 c 250 6 29 1690
28 Tabat Marek a 1070 6 b 440 14 c 160 10 30 1670
29 Gałanik Stanisław b 430 13 c 450 9 a 320 9 31 1200
30 Czujkiewicz Jan c 1610 6 a 540 13 b 0 13 32 2150
31 Przybysz Zbigniew b 2410 5 c 0 13 a 0 15 33 2410
32 Nowak Jerzy a 0 16 b 2120 6 c 130 11 33 2250
33 Łoszkowski Arkadiusz a 1630 5 b 600 13 c 0 15 33 2230
34 Małecki Mirosław a 330 13 b 1810 7 c 0 13 33 2140
35 Smułczyński Marcin b 1110 10 c 660 8 a 0 15 33 1770
36 Bartosik Walter b 2480 4 c 0 15 a 0 15 34 2480
37 Jerzewski Waldemar b 2050 7 c 0 13 a 0 15 35 2050
38 Fabisiak Jan a 350 12 b 1570 9 c 0 15 36 1920
39 Libner Władysław c 1150 9 a 430 14 b 0 13 36 1580
40 Kryślak Sylwester c 410 12 a 840 11 b 0 15 38 1250
41 Gałanik Andrzej a 930 8 b 0 15 c 0 15 38 930
42 Dobrogojski Zenon b 0 15 c 0 13 a 250 10 38 250
43 Szeszuła Kazimierz a 0 16 b 920 11 c 100 12 39 1020
44 Kardasz Stanisław a 0 16 b 1040 10 c 0 15 41 1040
45 Feter Marcin c 0 15 a 810 12 b 0 15 42 810
46 Smułczyński Jerzy b 500 12 c 0 15 a 0 15 42 500
47 Majsnerowicz Henryk b 0 15 c 0 15 a 0 13 43 0
48 Przybylski Andrzej b 0 15 c 0 15 a 0 13 43 0
49 Tomicki Zdzisław a 30 14 b 0 15 c 0 15 44 30
50 Kupsik Mariusz a 0 15 b 0 15 c 0 15 45 0