Zawody Mistrzowskie Koła PZW Kostrzyn 21 kwietnia 2013r.

Drukuj

 

Wyniki zawodów 21 kwietnia 2013r. W zawodach brało udział 36 wędkarzy w 3 sektorach.

 

Wyniki Sektorowe


 numer startowy

Nazwisko

Sektor

Stanowisko

Waga

Punkty

Ilość zawodów

 

13

Gałanik Andrzej

a

13

11800

1.0

1

1

Grzegorz Lipiecki

a

1

11180

2.0

1

12

Walkowiak Ireneusz

a

12

6990

3.0

1

6

Dworczak Jacek

a

6

6570

4.0

1

5

Nowak Jerzy

a

5

6310

5.0

1

7

Nowak Tadeusz

a

7

5680

6.0

1

11

Sobczyński Edward

a

11

5370

7.0

1

9

Kardasz Stanisław

a

9

2740

8.0

1

8

Stasiak Mariusz

a

8

1740

10.0

1

10

Jakubowski Marian

a

10

1620

9.0

1

4

Kryślak Waldemar

a

4

242

11.0

1

2

Bilski Andrzej

a

2

0

20.0

1

3

Mazurek Kazimierz

a

3

0

20.0

1

22

Skałecki Artur

b

22

4510

1.0

1

20

Klajnert Krzysztof

b

20

3270

2.0

1

16

Bartosik Walter

b

16

3210

3.0

1

26

Kisiel Waldemar

b

26

3080

4.0

1

17

Dytwiński Józef

b

17

3060

5.0

1

14

Balcerek Mirosław

b

14

2790

6.0

1

15

Popow Maciej

b

15

2490

7.0

1

18

Kryślak Roman

b

18

2480

8.0

1

24

Kryślak Sylwester

b

24

1370

9.0

1

19

Majsnerowicz Henryk

b

19

1170

10.0

1

21

Wolniewicz Bartosz

b

21

880

11.0

1

25

Libner Władysław

b

25

210

12.0

1

23

Walczak Zenon

b

23

0

20.0

1

37

Nadolny Tomasz

c

37

7330

1.0

1

32

Jabłoński Stanisław

c

32

7270

2.0

1

38

Szymański Juliusz

c

38

5920

3.0

1

30

Fabisiak Stanisław

c

30

4320

4.0

1

27

Małecki Mirosław

c

27

3750

5.0

1

29

Czujkiewicz Jan

c

29

3060

6.0

1

33

Wąsik Krzysztof

c

33

1940

7.0

1

31

Korcz Sławomir

c

31

1860

8.0

1

28

Pietrzak Marek

c

28

1760

9.0

1

34

Szafrański Marcin

c

34

1560

10.0

1

36

Dobrogojski Zenon

c

36

1000

11.0

1

39

Olejniczak Bernard

c

39

700

12.0

1

35

Kowalewski Jarosław

c

35

0

20.0

1

 

Klasyfikacja Końcowa

 

Miejsce

numer startowy

Nazwisko

Sektor

Stanowisko

Waga

Punkty

 

 

1

13

Gałanik Andrzej

a

13

11800

1

2

37

Nadolny Tomasz

c

37

7330

1

3

22

Skałecki Artur

b

22

4510

1

4

1

Grzegorz Lipiecki

a

1

11180

2

5

32

Jabłoński Stanisław

c

32

7270

2

6

20

Klajnert Krzysztof

b

20

3270

2

7

12

Walkowiak Ireneusz

a

12

6990

3

8

38

Szymański Juliusz

c

38

5920

3

9

16

Bartosik Walter

b

16

3210

3

10

6

Dworczak Jacek

a

6

6570

4

11

30

Fabisiak Stanisław

c

30

4320

4

12

26

Kisiel Waldemar

b

26

3080

4

13

5

Nowak Jerzy

a

5

6310

5

14

27

Małecki Mirosław

c

27

3750

5

15

17

Dytwiński Józef

b

17

3060

5

16

7

Nowak Tadeusz

a

7

5680

6

17

29

Czujkiewicz Jan

c

29

3060

6

18

14

Balcerek Mirosław

b

14

2790

6

19

11

Sobczyński Edward

a

11

5370

7

20

15

Popow Maciej

b

15

2490

7

21

33

Wąsik Krzysztof

c

33

1940

7

22

9

Kardasz Stanisław

a

9

2740

8

23

18

Kryślak Roman

b

18

2480

8

24

31

Korcz Sławomir

c

31

1860

8

25

28

Pietrzak Marek

c

28

1760

9

26

10

Jakubowski Marian

a

10

1620

9

27

24

Kryślak Sylwester

b

24

1370

9

28

8

Stasiak Mariusz

a

8

1740

10

29

34

Szafrański Marcin

c

34

1560

10

30

19

Majsnerowicz Henryk

b

19

1170

10

31

36

Dobrogojski Zenon

c

36

1000

11

32

21

Wolniewicz Bartosz

b

21

880

11

33

4

Kryślak Waldemar

a

4

242

11

34

39

Olejniczak Bernard

c

39

700

12

35

25

Libner Władysław

b

25

210

12

36

2

Bilski Andrzej

a

2

0

20

36

3

Mazurek Kazimierz

a

3

0

20

36

23

Walczak Zenon

b

23

0

20

36

35

Kowalewski Jarosław

c

35

0

20

 

 

W połowie najcięższej ryby zwyciężył kol. Szymański Juliusz łowiąc Amura o wadze 1,560 kg