Grand Prix Spławikowe Koła

Drukuj
LP Nazwisko Sektor I tura Waga [ pkt ] I tura Punkty I tura Sektor II tura Waga [ pkt ] II tura Punkty II tura Sektor III tura Waga [ pkt ] III tura Punkty III tura Waga po III turach Punkty po III turach
1 Lach Paweł c 3860 1 a 3860 1 b     7720 2
2 Jabłoński Stanisław a 3060 1 b     c 1050 1 4110 2
3 Markiewicz Grzegorz b 1030 2 c     a 2580 1 3610 3
4 Lipiecki Grzegorz b 1180 1 c     a 1040 3 2220 4
5 Szymański Juliusz a 2570 4 b     c 870 2 3440 6
6 Majsnerowicz Henryk b 290 4 c 2240 2 a     2530 6
7 Rybak Krzysztof c 2040 3 a 1530 4 b     3570 7
8 Walkowiak Ireneusz a 2780 3 b     c 410 4 3190 7
9 Kryślak Roman b     c 920 5 a 2090 2 3010 7
10 Piątek Zbigniew c     a 1640 3 b 1050 4 2690 7
11 Bartosik Walter c     a 1340 5 b 1390 3 2730 8
12 Gałanik Stanisław b 260 5 c 1630 3 a     1890 8
13 Tabaczka Adam c     a 3300 2 b 560 7 3860 9
14 Dworczak Kazimierz c 2360 2 a 950 7 b     3310 9
15 Sobczyński Edward a 2910 2 b 470 8 c     3380 10
16 Gałanik Józef a 1900 5 b     c 350 5 2250 10
17 Pietrzak Marek a     b 560 7 c 410 3 970 10
18 Łoszkowski Arkadiusz a 1150 8 b 1200 3 c     2350 11
19 Piątkowiak Arkadiusz c     a 0 11 b 6250 1 6250 12
20 Wajman Dawid a     b 4660 1 c 0 11 4660 12
21 Dworczak Jacek a     c 4390 1 b 0 11 4390 12
22 Dawid Jaworski a     b 3030 2 c 0 10 3030 12
23 Jakubowski Marian c 950 4 a 610 8 b     1560 12
24 Nadolny Tomasz c 640 6 a     b 680 6 1320 12
25 Nowak Tadeusz a 1250 7 b 710 6 c     1960 13
26 Wąsik Krzysztof c 570 7 a 1030 6 b     1600 13
27 Kardasz Stanisław b     c 700 8 a 750 5 1450 13
28 Kryślak Waldemar b     c 560 9 a 860 4 1420 13
29 Jeżewski Waldemar b     c 780 7 a 470 6 1250 13
30 Czujkiewicz Jan b 480 3 c 480 10 a     960 13
31 Wierzewski Adam a     b 940 4 c 0 10 940 14
32 Libner Władysław b     c 790 6 a 330 9 1120 15
33 Małecki Mirosław a 1320 6 b 430 10 c     1750 16
34 Stoiński Henryk c 540 8 a 390 10 b     930 18
35 Kwiatkowski Norbert b 0 10 c     a 410 8 410 18
36 Fabisiak Jan c     a 440 9 b 0 10 440 19
37 Szeszuła Kazimierz a 590 10 b     c 0 11 590 21
38 Dobrogojski Zenon b 0 10 c 280 11 a     280 21
39 Nowak Jerzy c     a 0 11 b 0 10 0 21
40 Smułczyński Jerzy b 0 10 c 0 12 a     0 22