I always recommended BlueHost Reviews for my clients. How to find the best web hosting service for business websites.

Forum dla aktywnych Wędkarzy !

Drukuj

 

 

 

W dniu 10 luty 2014r zostało otwarte nowe forum dyskusyjne dla aktywnych Wędkarzy, znajduje się ono w górnym menu strony, na forum można będzie spotkać Wędkarzy z całej polski, aby rozpocząć dyskusje trzeba się najpierw zarejestrować a następnie przeczytać regulamin korzystania z forum. Na obecną chwilę poszukiwany jest Moderator do czuwania nad forum aby posty i zakładane nowe tematy były zgodne z Regulaminem, osoby chętne na stanowisko Moderatora proszę aby zgłosiły się do mnie na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tam dowiesz się reszty.

Link do forum

Dodaj komentarz

Zanim coś napiszesz zapoznaj się z tym co widnieje poniżej!

1. Zabronione jest obrażanie innych użytkowników, używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne i odwoływanie się do podziałów rasowych, religijnych etc.

2. Zabronione jest zamieszczanie treści niezgodnych z polskim prawem oraz podawanie do nich odnośników.

3. Zabronione jest propagowanie treści niedozwolonych dla osób poniżej 15 roku życia, ze szczególnym uwzględnieniem treści brutalnych i/lub pornograficznych w każdej postaci oraz podawanie linków prowadzących do takich treści.

4. W każdej sytuacji nie uwzględnionej w regulaminie decydujący głos należy do Administratora.


Dziękujemy za przeczytanie i przestrzeganie krótkiego Regulaminu dodawania komentarzy.